Nocleg w Wiatraku

W wiatraku znajduje się

 

 • Czajnik bezprzewodowy,
 • Lodówka,
 • Naczynia – szklanki, kubki, talerze, sztućce
 • Kawa, herbata, cukier

Cennik pobytu

Atrakcje dodatkowe

Wypożyczalnia sprzętu wodnego znajduje się nad Zalewem w Korycinie

Korty tenisowe i boisko do street soccer – Strefa rodzinna (200m) –bezpłatnie  

Regulamin pobytu w obiekcie

Koryciński Wiatrak

 1. Doba noclegowa zaczyna się o godz. 14.00 i kończy o godz. 11.00 ostatniego dnia pobytu.
 2. Płatność za pobyt nie podlega zwrotowi w przypadku skrócenia pobytu.
 3. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, Gość powinien zgłosić telefonicznie u Zarządcy obiektu (tel. 517 142 438) do godziny 8:00 dnia, w którym upływa termin najmu.
 4. Zarządca uwzględnia życzenia przedłużenia pobytu w miarę posiadanych możliwości.
 5. Gość nie może przekazywać obiektu innym osobom nawet jeśli nie upłynął okres za który uiścił należną opłatę.
 6. W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zadatku z dopiskiem „wynajęcie wiatraka” w wysokości 30% kwoty pobytu na nr konta 21 8077 0000 0000 0257 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Korycinie, ul. Rynek 11, 16 – 140 Korycin). Osobom nie posiadającym rezerwacji oraz niniejszej wpłaty nie gwarantujemy zakwaterowania – w tym przypadku Zarządca zapewni nocleg w miarę posiadanych możliwości.
 7. Zadatek nie podlega zwrotowi. Rezerwację można przesunąć na inny dogodny termin (w miarę dostępności miejsc noclegowych) w przypadku rezygnacji do 14 dni przed planowanym przyjazdem.
 8. Nie wykorzystanie całości pobytu przez Gościa na skutek późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu nie skutkuje obniżeniem płatności za usługę.
 9. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, najpóźniej na drugi dzień.
 10. W obiekcie akceptujemy zwierzęta.
 11. Opłata za zwierzęta to 50 zł/ doba. Chęć przyjechania ze zwierzęciem należy uprzednio zgłosić Zarządcy obiektu.
 12. W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu i używania ognia otwartego. W przypadku naruszenia zakazu Gość ponosi karę grzywny w wysokości 500 zł. Wysyłanie fałszywego alarmu przeciwpożarowego wiąże się z przybyciem straży pożarnej i karą pieniężną w wysokości 5000 zł.
 13. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy komputerowych.
 14. Goście obiektu ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkie szkody wyrządzone w obiekcie. Szkoda oznacza zarówno zniszczenie lub uszkodzenie elementów wyposażenia jak ich utratę.
 15. W obiekcie znajdą się przedmioty zabytkowe lub posiadające wysoką wartość historyczną lub artystyczną co stanowi ekspozycję i wyposażenie obiektu. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za ich utratę lub zniszczenie w wysokości co najmniej 300 zł/ przedmiot.
 16. W przypadku powstania szkody podczas pobytu, Gość jest zobowiązany do pokrycia kosztów jej naprawy. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają rodzice.
 17. Gość powinien zawiadomić właścicieli o wystąpieniu szkody bądź też o jej stwierdzeniu.
 18. Goście zobowiązani są przechowywać klucz do obiektu z należytą starannością. W przypadku jego utraty, Goście zostaną obciążeni kosztami wysokości 60 zł.
 19. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia pojazdu należącego do Gościa, jak również za rzeczy wartościowe pozostawione w obiekcie.
 20. Goście zobowiązują się wykorzystywać obiekt jedynie do celów mieszkalnych – zabrania się organizowania imprez w obiekcie.
 21. W momencie przekazania przez Zarządcę klucza do obiektu stają się Państwo jego gospodarzami. Sprzątanie obiektu odbywa się na życzenie Gościa. W tym celu należy to zgłosić Zarządcy.
 22. W przypadku, gdy Gość w sposób znaczący narusza spokój oraz nie przestrzega powszechnie stosowanych norm współżycia między ludźmi, Zarządca obiektu zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia Gościowi pobytu i nie jest wówczas zobowiązany do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres.

Na życzenie Gościa świadczymy nieodpłatnie następujące usługi

 • Wynajęcie łóżeczka turystycznego dla dziecka do 5 lat,
 • Udzielanie informacji związanych z pobytem,
 • Udzielanie informacji o lokalnych atrakcjach turystycznych – osobiście lub telefonicznie, udostępniamy przewodniki turystyczne,
 • Bezpieczne, zamykane na klucz miejsce przechowywania rowerów.                                                                                     

Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy ponownie!